+420 776 722 877 expolux@expolux.cz
carpion03

Interiérový design a služby

Dřevo je náš život, kreativita je naše vášeň. Proto vytváříme a vyrábíme pro naše klienty netradiční životní a pracovní prostory, které mohou vyjadřovat jejich životní styl a jejich příběhy. Jste interiérový designér hledající dlouhodobé partnerství s kvalitní výrobou, nebo jste přímým klientem? Rekonstruujete, nebo stavíte takzvaně od nuly? Jsme tu, abychom se přizpůsobili vašim potřebám. Můžeme projednat váš návrh či nápady a učinit z nich  realitu, nebo vám nabídneme naše kompletní řešení na klíč. Rádi se s vámi setkáme, vše prodiskutujeme a naplánujeme, přijdeme a proměříme. Navrhneme varianty, vybereme materiály, vyrobíme a nainstalujeme. Takto komplexní řešení šetří nejen váš čas a náklady, navíc veškeré realizace poskytujeme se zárukou.

Můžeme Vám pomoci v kterékoli fázi se váš projekt nachází. Vždy je možné najít řešení,  je to pouze otázkou komunikace. Takže neváhejte, zavolejte, napište, nebo se s námi osobně setkejte. Společně určitě najdeme nejlepší způsob, jak dát vašemu domovu nebo kanceláři sjednocený koncept, funkčnost a atmosféru, ve které se budete cítit dobře a ve které budete vy i vaše podnikání vzkvétat.

Nějaké další dotazy? Pro více informací se nebojte ozvat.

scott graham2

Kompletní nabídka

Poradenství a tvorba designových návrhů

Projektování s přímou realizací bytových prostor

Projektování s přímou realizací showroomů, kanceláří a dalších komerčních prostor

Dlouhodobá partnerství s interiérovými designéry bez vlastní produkce

 Kontaktujte nás e-mailem, ve kterém nám zašlete co nejvíce informací, a následně zavolejte. Na naší první osobní schůzce, která je pro vás nezávazná, už se tak budeme plně věnovat vaší aktuální situaci, se kterou jsme už částečně obeznámeni. Další konzultace a tvorba návrhů jsou pak již zpoplatněny individuálně dle rozsahu projektu. Ceník a další reference jsou dostupné na vyžádání.

scott graham2

Ilustrační foto, přímé reference na vyžádání.

Pořádáme spoustu výstav s různými spoluvystavovateli a spolupráce s Expoluxem byla zatím ta nejlepší. Práce s Lucií je velká radost. Vždy je spravedlivá a snaží se najít způsob, jak udržet náklady pod kontrolou, ale zároveň z projektu vytěžit maximum. Komunikace byla vždy čestná a snadná. Rychle přizpůsobuje svou práci potřebám zákazníka a zajišťuje, aby jste byli vždy informováni o průběhu a postupu. Díky zdaleka nejlepší spolupráci a protože jsem věděla, že je vše pod kontrolou, mohla jsem si před akcí dovolit i klidný spánek.

HIC logo
Liza Kapageridou
Head of Business Development

Velké díky – cíl dosažen! Osobní, rychlý, efektivní a všestranný servis v kombinaci s výjimečným designem. Společnost Expolux, která pro nás designovala showroom v Německu, povýšila naši značku na novou úroveň. A to vše s přiměřeným rozpočtem, se kterým se mohlo pracovat. Výborně! Doporučuji všem!

carpion Logo
Ian Duff
Carpion

Je opravdu uklidňující pracovat s Expoluxem. Jsou spolehliví, vždy upřímní a díky nejlepšímu porozumění dosahují nejlepších výsledků. Jsou hrdí na svou práci a umí uspokojit své zákazníky. Doufám, že s nimi budu udržovat hluboký vztah a v budoucnu se stanu dobrým strategickým partnerem.

가로형로고
President Rex Yu
MtoM Design Group Co., Ltd.

Je mi vždy potěšením pracovat s Lucií a jejím týmem na našich projektech v Praze. Spolupracovali jsme dva roky a v nadcházejících letech se určitě budeme těšit na další pokračování. Lucie vždy velmi pohotově reaguje na dotazy a e-maily, které jsou pro mě nejdůležitější, abych rychle zvládla koordinaci svých projektů. Kromě toho je cenou konkurenceschopná, lze o ní diskutovat a tak mít dopředu reálnou představu o tom, jestli společně projekty můžeme opravdu vyhrát. Jsem za tuhle spolupráci velmi ráda.

logo creativelab
Peggy Chieng
CreativeLab

Kontaktujte nás

logo bile velke

logo bile velke

Expolux s.r.o.

Areál MATE

Brněnská 1027

665 01, Rosice 

Czech Republic

Telefon: +420 776 722 877

E-mail: lucie@expolux.cz

             expolux@expolux.cz

IČO: 09041826

DIČ: CZ09041826