carpion03

Interiérový design a služby

Dřevo je náš život, kreativita je naše vášeň. Proto vytváříme a vyrábíme pro naše klienty netradiční životní a pracovní prostory, které mohou vyjadřovat jejich životní styl a jejich příběhy. Jste interiérový designér hledající dlouhodobé partnerství s kvalitní výrobou, nebo jste přímým klientem? Rekonstruujete, nebo stavíte takzvaně od nuly? Jsme tu, abychom se přizpůsobili vašim potřebám. Můžeme projednat váš návrh či nápady a učinit z nich  realitu, nebo vám nabídneme naše kompletní řešení na klíč. Rádi se s vámi setkáme, vše prodiskutujeme a naplánujeme, přijdeme a proměříme. Navrhneme varianty, vybereme materiály, vyrobíme a nainstalujeme. Takto komplexní řešení šetří nejen váš čas a náklady, navíc veškeré realizace poskytujeme se zárukou.

Můžeme Vám pomoci v kterékoli fázi se váš projekt nachází. Vždy je možné najít řešení,  je to pouze otázkou komunikace. Takže neváhejte, zavolejte, napište, nebo se s námi osobně setkejte. Společně určitě najdeme nejlepší způsob, jak dát vašemu domovu nebo kanceláři sjednocený koncept, funkčnost a atmosféru, ve které se budete cítit dobře a ve které budete vy i vaše podnikání vzkvétat.

Nějaké další dotazy? Pro více informací se nebojte ozvat.

scott graham2

Kompletní nabídka

Poradenství a tvorba designových návrhů

Projektování s přímou realizací bytových prostor

Projektování s přímou realizací showroomů, kanceláří a dalších komerčních prostor

Dlouhodobá partnerství s interiérovými designéry bez vlastní produkce

 Kontaktujte nás e-mailem, ve kterém nám zašlete co nejvíce informací, a následně zavolejte. Na naší první osobní schůzce, která je pro vás nezávazná, už se tak budeme plně věnovat vaší aktuální situaci, se kterou jsme už částečně obeznámeni. Další konzultace a tvorba návrhů jsou pak již zpoplatněny individuálně dle rozsahu projektu. Ceník a další reference jsou dostupné na vyžádání.

scott graham2

Ilustrační foto, přímé reference na vyžádání.

We do a lot of trade shows with different co-exhibitors and the partnership with Expolux has been the best yet. Working with Lucie is a great pleasure. She’s always fair and trying find a way to keep costs in check, but to get the most out of the stand. Communication has always been honest and easy. She adapts her work quickly to the needs of the customer and makes sure that you’re informed about the progress and next steps. This was by far the best I have slept before trade shows, knowing everything is under control.

HIC logo
Liza Kapageridou
Head of Business Development

Massive thanks – Goal achieved!
Given a reasonable budget to work with, Expolux raised our brand to a new level. With personal, fast, efficient all round service and exceptional design… Well done! A recommendation to everyone!

carpion Logo
Ian Duff
Carpion

It’s really reassuring to work with Expolux.
Expolux is really reliable, always sincere and makes the best results through exactly understanding.
They take pride in their work and know how to satisfy their customers.
I hope to keep a deep relationship with them and become a good strategic partner in the future.

주엠투엠디자인그룹 가로형로고
President Rex Yu
MtoM Design Group Co., Ltd.

It is always pleasure working with you and your team for our projects in Prague. It has been 2 continual years that we have been working together and we will definitely looking for more in coming years. You have been very responsive to the queries and emails from me which is the most important for me to handle my projects promptly. Furthermore, the price is competitive or can be discuss if it is not in order for us to win the projects together. I am very happy to work with you so far, finger crossed.

logo creativelab
Peggy Chieng
CreativeLab

Naše práce mluví za sebe.

d001 upravena

Kontaktujte nás

logo bile velke

logo bile velke

Expolux s.r.o.

Nové sady 998/2

602 00, Brno

Česká republika

Telefon: +420 776 722 877

E-mail: lucie@expolux.cz

             expolux@expolux.cz

IČO: 09041826

DIČ: CZ09041826