+420 776 722 877 lucie@expolux.cz
lucie ctverec

Lucie Strechová

Jednatel firmy

Marketing & management projektů

+420 776 722 877

jiří slavíček

Jiří Slavíček

Společník firmy

Ředitel produkce

+420 736 144 633

alex ctverec

Aleksandra Dragovic

Obchodní oddělení

+447 498 166 596

Pořádáme spoustu výstav s různými spoluvystavovateli a spolupráce s Expoluxem byla zatím ta nejlepší. Práce s Lucií je velká radost. Vždy je spravedlivá a snaží se najít způsob, jak udržet náklady pod kontrolou, ale zároveň z projektu vytěžit maximum. Komunikace byla vždy čestná a snadná. Rychle přizpůsobuje svou práci potřebám zákazníka a zajišťuje, aby jste byli vždy informováni o průběhu a postupu. Díky zdaleka nejlepší spolupráci a protože jsem věděla, že je vše pod kontrolou, mohla jsem si před akcí dovolit i klidný spánek.

HIC logo
Liza Kapageridou
Head of Business Development

Velké díky – cíl dosažen! Osobní, rychlý, efektivní a všestranný servis v kombinaci s výjimečným designem. Společnost Expolux, která pro nás designovala showroom v Německu, povýšila naši značku na novou úroveň. A to vše s přiměřeným rozpočtem, se kterým se mohlo pracovat. Výborně! Doporučuji všem!

carpion Logo
Ian Duff
Carpion

Je opravdu uklidňující pracovat s Expoluxem. Jsou spolehliví, vždy upřímní a díky nejlepšímu porozumění dosahují nejlepších výsledků. Jsou hrdí na svou práci a umí uspokojit své zákazníky. Doufám, že s nimi budu udržovat hluboký vztah a v budoucnu se stanu dobrým strategickým partnerem.

가로형로고
President Rex Yu
MtoM Design Group Co., Ltd.

Je mi vždy potěšením pracovat s Lucií a jejím týmem na našich projektech v Praze. Spolupracovali jsme dva roky a v nadcházejících letech se určitě budeme těšit na další pokračování. Lucie vždy velmi pohotově reaguje na dotazy a e-maily, které jsou pro mě nejdůležitější, abych rychle zvládla koordinaci svých projektů. Kromě toho je cenou konkurenceschopná, lze o ní diskutovat a tak mít dopředu reálnou představu o tom, jestli společně projekty můžeme opravdu vyhrát. Jsem za tuhle spolupráci velmi ráda.

logo creativelab
Peggy Chieng
CreativeLab

Kontaktujte nás

logo bile velke

logo bile velke

EXPOLUX CZ

Areál MATE

Brněnská 1027

665 01, Rosice 

Czech Republic

Telefon: +420 776 722 877

E-mail: lucie@expolux.cz

IČO: 09041826

DIČ: CZ09041826